.

 נעים להכיר,

שמי לורה פלדמן ואני סטייליסטית אישית, יועצת תדמית, מנחה סדנאות סטיילינג, מארגנת טיולי סטיילינג לחו"ל ודר' למיקרוביולוגיה וגנטיקה - מנהלת פיתוח עסקי בביוטק לשעבר. נסיון החיים שלי בתחום זה בשילוב הידע שלי בתחום הסטיילינג נותנים לי פרספקטיבה רחבה המסייעת לי לדייק את ההופעה של הלקוח/ה והתאמתו לעולם העסקים המקומי והבין לאומי. אני מלמדת נשים להעצים את היופי והנשיות שלהן דרך לבוש מחמיא וסטיילינג מדוייק.

אני מאמינה שכל אישה ראויה ויכולה להראות ולהרגיש יפה נחשקת ומהממת, וללמוד לקבל ולאהוב את הגוף שלה ללא תנאים תוך תרגול אהבה עצמית.


ההופעה החיצונית היא "כרטיס הביקור" שלך ויכולה לקבוע את מהלכי חייך - קחי עליה אחריות.

 

דרך ההופעה החיצונית את יכולה להתחיל תהליך לשינוי פנימי ובתפיסה שלך כלפי עצמך.

את הסטיילניג ניתן לעשות במגוון של דרכים: מפגשי ייעוץ סטיילינג במלתחה, ליווי שופינג אישי וקבוצתי, מפגשי סטייל על כוס קפה, וגם סדנאות סטיילינג חווייתיות והרצאות לנשים בחוגי בית ובארגונים.

על מנת שאוכל להתאים לך את הדרך המתאימה ביותר עבורך, אני עורכת שיחה קצרה ולפעמים גם מפגש אישי ובסיומם אני ממליצה על הדרך המתאימה לך.

בכל פגישת היכרות אני מתרגשת מההליך הצפוי ויודעת כי בסופו של התהליך שנעבור ביחד,

את תרגישי ביטחון להתלבש יפה ומדויק, יהיה לך כיף לקנות בגדים באופן מדויק ולא ישארו בגדים עם אטיקטים בארון, וגם תקני מינימום פריטים ובכך נתחשב באיכות הסביבה, תדעי בדיוק מה מחמיא לך אישית ואיך לשלב פריטים, תדעי מה ללבוש לכל מקום ואירוע ותרגישי בנוח עם זה. תלמדי איך להראות WOW ותקבלי מלא מחמאות מהסביבה שלך כי הלבוש וההופעה שלך יהיו דרך שבה תוכלי להביע את עצמך ואת אישיותך.

אם קראת את הפוסט שלי והסתקרנת, דברי איתי, ואתן לך את כל הפרטים את תראי,

זוהי תחילתה של ידידות מופלאה..

מגיע לך להיראות מדהים!

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.